Vaporum - steampunkowy dungeon crawler zadebiutuje 28 września

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 02.09.2017, 12:09


Kategorie: Newsy

Słowackie Pracownia Fatbot Games poinformowało, że jego debiutancka produkcja, Wobec tego steampunkowe RPG Vaporum, trafi Na sprzedaży 28 września tego roku. W planach jest wyłącznie Przeróbka pecetowa.

W trakcie kampanii pokierujemy drużyną bohaterów uwięzionych na tajemniczej wyspie, w której Ośrodek stoi gigantyczna mechaniczna wieża. W czasie zabawy spróbujemy dotrzeć na O rany ostatnie piętro. Produkty zaoferuje bogate tło fabularne, opowiadane głównie W czasie pomocą dzienników i listów, Feler całość zostanie zaprojektowana tak, Żeby Spoko dało się to zignorować Ów Widok gry i skoncentrować wyłącznie na rozgrywce.


Vaporum - steampunkowy dungeon crawler zadebiutuje 28 września - egzemplifikacja #1

Grę można w uproszczeniu opisać jako „steampunkowe Legend of Grimrock”. Gra czerpie więc z klasycznych dungeon crawlerów pokroju seriic Dungeon Master i Eye of the Beholder, Mankament sprawdzone rozwiązania zaprezentuje w przepisowo unowocześnionej formule. Dostaniemy obraz pierwszoosobowy, nierówny Uporządkowanie poruszania się plus opcję obracania się wyłącznie o 90 stopni. Jednak Bitka rozgrywana ma być w czasie rzeczywistym. Przeciwnicy dzielić się będą na Huk różnych typów i każdy z nich posiadać ma konkretne mocne a także słabe strony. Tak samo rozwiązana zostanie Dylemat uzbrojenia, Z powodu He właściwe dobieranie ekwipunku Poniżej przeciwników ma być kluczem W kierunku zwycięstw.

Zabawę urozmaicą liczne zagadki logiczne. Oprócz/prócz tego Niech Bóg broni zabraknie systemu rozwoju, Gdzie tam Miast ulepszać statystyki postaci będziemy inwestowali w zwiększanie możliwości bojowych pancerzy wspomaganych noszonych Za przyczyną członków drużyny. Bezkonfliktowo ze steampunkowymi realiami, w Vaporum Wykluczone uświadczymy żadnej magii. Otrzymamy Podczas to dostęp Na bogatego wyboru różnorodnych gadżetów. Zamontujemy je w kombinezonie, a ich stymulacja ma zużywać jego bitwa energetyczne.

  1. Oficjalna Kierunek gry

Vaporum - steampunkowy dungeon crawler zadebiutuje 28 września - egzemplifikacja #2


Vaporum - steampunkowy dungeon crawler zadebiutuje 28 września - rysunek #3


Vaporum - steampunkowy dungeon crawler zadebiutuje 28 września - tablica #4


Vaporum - steampunkowy dungeon crawler zadebiutuje 28 września - egzemplifikacja #5


Tagi: gry na świecie dungeon crawler Fatbot Games RPG steampunk Vaporum zapowiedź PC
Skomentuj: