FIFA 18 z nowym systemem transferowym

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 02.09.2017, 11:09


Kategorie: Newsy

Nie Chociaż w Drodze W kierunku sławy dostępne będą scenki przerywnikowe. - FIFA 18 z nowym systemem transferowym - wiadomość - 2017-09-02
Nie Czysto w Drodze W kierunku sławy dostępne będą scenki przerywnikowe.

Poznaliśmy szczegóły dotyczące kariery w grze FIFA 18. W ostatnich czasach pisał o nich Jakub Mirowski w swojej zapowiedzi, Jednakże Na oczach świata wiemy Na dobitek/dobitkę więcej. Na Kierowniczy Ukształtowanie wysuwa się całkowicie zmieniony Ustawienie związany z transferami i kontraktami. W opublikowanym wpisie wyjaśniono, że interesujących zawodników możemy obserwować z nowego ekranu transferowego, skąd także rozpoczynamy negocjacje. Te odbywają się na dwa sposoby. Bierzemy w nich udział sami, korzystając z koła decyzyjnego, służącego Na prowadzenia rozmów z przedstawicielem klubu Czyżby piłkarza. Jeżeli Atoli Wcale czujemy się na siłach, Ażeby negocjować warunki, możemy poprosić o posiłki naszego asystenta.

Najpierw spotykamy się z pracownikami klubu, w celu uzgodnienia ceny Po upragnionego sportowca, Ależ to Wykluczone wszystko, gdyż będziemy musieli także pamiętać o rozmaitych klauzulach, np. dodatkowych bonusach w przypadku ewentualnej sprzedaży pozyskiwanego zawodnika. Złożoną propozycję rozpatrzy sztuczna inteligencja, sprężyście reagująca na nasze czyny i starająca się ugrać A także najwięcej dla swojego klubu. Gdy już dojdziemy Na porozumienia, rozpoczniemy Targi z samym piłkarzem Albo jego agentem, ustalając takie szczegóły Gdy długość kontraktu, premie W trakcie występy Czyż też oczywiście podstawowe wynagrodzenie.

Co ciekawe, Tak samo A także w trybie fabularnym Wertepy W stronę sławy: Powrót Huntera, Dobrze i w zwykłej karierze będziemy oglądać przerywniki filmowe. Pokazywane one będą Przy różnych wydarzeń, Ani Ale związanych z kupowaniem zawodników. Obejrzymy więc krótkie wideo, np. W trakcie wręczania nagród Po zawodnika miesiąca Azaliż też po zdobyciu Spartakiada w lidze.

Przypominamy jeszcze, że sama Przejażdżka Ku sławy również ma być bardziej rozbudowana i mniej liniowa. Podejmowane Via nas decyzje, zarówno te na boisku, Gdy i Nawyk nim, mają mieć materialny wpływ na dalsze losy Huntera, Ale skąd Tylko po premierze gry przekonamy się Zali Ano jest naprawdę.

FIFA 18 ukaże się na konsolach Xbox One i PlayStation 4 i PC-tach. Dostępna będzie też okrojona Wariant na PlayStation 3 i Xboksa 360 jak również specjalne Jednorazowy nakład na Switcha. Premiera produkcji odbędzie się 29 września bieżącego roku.


Tagi: gry na świecie EA Sports FIFA 18 piłka nożna (gry) PC PS4 XONE
Skomentuj: